5 переваг документів від domjurista.ua. Або чому їх варто використовувати кожному українському правнику?

5 переваг документів від domjurista.ua. Або чому їх варто використовувати кожному українському правнику?

  • Сентябрь 24, 2018
  • Posted By nikita

Давайте чесно. В Google можна знайти будь-який юридичний документ: від договору до посадової інструкції. І дуже багато юристів, коли починають працювати над створення нового документу, спочатку йдуть до «гугла» шукати собі допомогу. Це не є неправильною дією, адже кожен з нас має заощаджувати свій час і намагається якомога якісніше обслуговувати більше клієнтів. Інакше наша діяльність точно була б збитковою. Але уявіть, що ви знайшли місце, де можна знайти будь-який неймовірно якісний та повністю автоматизований юридичний документ і створити його під себе в декілька «кліків»!

Зараз ми покажемо вам 5 переваг документів domjurista.ua і спробуємо вказати на якісну альтернативу шаблонам з Google.

1. Кожен документ domjurista.ua був підготовлений практикуючими юристами, які працювали або навіть керували юридичними фірмами. Кожен документ складено на основі їх практичного досвіду, а не пустої теорії. Це можна побачити одразу, як тільки ви починаєте працювати з шаблоном.

2. Кожен документ містить практичні примітки, які допоможуть вам не допустити помилки під час підготовки і редагування документів. Наприклад, рекомендації щодо того, що потрібно знати, що почитати, а на що звернути свою увагу.

3. Майже кожен документ є автоматизованим і може бути складений під вас в режимі Online за декілька хвилин. Вам потрібно лише давати відповіді на запитання і документ буде генеруватися автоматично.

Щоб почати користуватися цим сервісом, перейдіть на наш конструктор документів. 

4. Всі документи є максимально наповнені і готові. Дуже часто ми стикалися з тим, що Google дає майже пусті шаблони, які потрібно складати з нуля. Наш досвід дозволяє робити документи максимально наповненими та стратегічно правильними. Вам залишається лише додати індивідуальності і свою інформацію.

5. Головне – документи domjurista.ua постійно оновлюються! Ми активно розробляємо і вдосконалюємо алгоритми, які сигналізують про те, що певний документ має бути оновлений. Після цього наша команда професійних юристів вносить зміни. Ми ретельно слідкуємо за актуальністю кожного документу і беремо за це особливу відповідальність.

Дом юриста вже допомагає десяткам тисячам українських правників готувати якісні і правильні документи на 85% швидше, якісніше і ефективніше. Радимо приєднуватись до нас і використовувати новітні технології собі на користь! 🙂 Перейти на domjurista.ua можна за цим посиланням

Будемо раді бачити вас в наших соц.мережах:

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *