5 способів покращити веб-сайт юридичної фірми

5 способів покращити веб-сайт юридичної фірми

  • Август 21, 2018
  • Posted By nikita

Чому ваша юридична фірма повинна мати якісний веб-сайт? Читайте в цій публікації.

Спосіб пошуку юристів кардинально змінюється. Тепер клієнти обирають юриста не тільки за рекомендаціями, але й на основі таких факторів як соціальні мережі, відгуки в інтернеті та, звісно ж, веб-сайту.

Хоча, клієнти віком від 40 років все ще обирають юристів старими способами, молодь та люди середнього віку користуються онлайн-способами. Ми зібрали для вас 5 порад, які допоможуть налагодити свій веб-сайт та отримувати більше уваги своїх потенційних клієнтів.

Переконайтеся, що ваш сайт є інформативним

Гарні картинки, звісно, важливі, але якщо не буде достатньої інформації про вас, вашу фірму, досвід, перемоги, винагороди і досягнення, клієнти будуть ставитись до вас сумнівно Переконайтеся, що веб-сайт гарно наповнений та містить достатньо інформації для того, щоб допомогти клієнтам зробити вибір на вашу користь.

Інвестуйте в чудовий дизайн

Це те, що ми намагаємося довести через роботу нашого креативного агентства Дом юриста Creative Agency. Ваш веб-сайт повинен виглядати якісно, сучасно і просто. Уявіть, що ви зайшли на сайт, який виглядає так, як виглядали сайти 5 років тому. І фірма позиціонує себе як «сучасна» та така, яка постійно оновлюється. Виникає дисонанс, так? Отож. Гарний дизайн – це основа успішного і ефективного веб-сайту.

Розміщуйте на сайті корисний контент

Ми дуже радимо опубліковувати на сайті якісні статті ваших юристів (або вас самих) у відкритому доступі. Просто діліться матеріалом.

Це буде давати одразу декілька переваг: 

По-перше, ви зможете отримувати більший трафік, адже статті індексуються в пошуковиках. Наприклад, якщо ви даєте поради щодо укладання договорів оренди, то клієнти, яким необхідна така допомога, можуть вас знайти саме через Google. А вже потім звернутися за послугами.

По-друге, ви станете експертом в очах клієнтів. Діліться знаннями, обговорюйте актуальні теми та кількість відвідувачів буде постійно зростати.

Залучіть людину, яка зробить SEO-оптимізацію сайту

Дуже важливо, щоб пошуковики знаходили ваш сайт та показували його не на третій, а на першій сторінці. Для цього потрібно обрати правильні ключові слова і загалом налаштувати сайт. Радимо звернутися до професіонала.

Переконайтеся, що маєте якісну сторінку з описом юристів

Клієнту треба дати вичерпну інформацію про людей, які працюють у вашій юридичні фірмі. Чому їм можна довіряти, який досвід вони мають, де вони працювали раніше, які мають відгуки, чи мають освіту та, можливо, які додаткові курси вони відвідували. Дуже важливо, щоб клієнт самостійно отримав всю цю інформацію, а після цього вже звертався до вас за послугами.

Ми працюємо в час, коли завдяки інтернету ми можемо досягати більших результатів у своїй юридичній практиці. І не використовувати ці можливості, або ж використовувати не в повній мірі, може коштувати вам цілої справи.

Переконайте, що ваш веб-сайт є неперевершеним. А якщо бачите певні недоліки – не вагайтеся, а змінюйте. Досягти успіху буде набагато легше.

Нагадуємо, що нещодавно ми створили перше на українському ринку креативне агентство, яке займається створенням і розвитком виключно юридичних брендів. Детальніше..

Будемо раді бачити вас в наших соц.мережах:

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *