Акаунти юридичних фірм в Instagram, на які точно варто підписатися

Акаунти юридичних фірм в Instagram, на які точно варто підписатися

  • Август 27, 2018
  • Posted By nikita

Друзі, ми знайшли акаунти юридичних фірм, на які точно треба підписатися в Instagram! Це круті різноманітні юридичні компанії, які розповідають про свою діяльність, діляться життям команди та навіть можуть інколи гарненько пожартувати! Ці 8 акаунтів в Instagram для вас!

1. bakermckenzie_amsterdam. Цікаво спостерігати за командою та корпоративними «фішками», які має ця фірма. До речі, це Instagram-сторінка офісу в Амстердамі. Загалом фірма працює у 25 країнах.

2. Dlapiper. Просто акаунт найбільшої у світі юридичної фірми. Дивіться, спостерігайте та отримуйте купу ідей для розвитку своїх фірм в Україні.

3. Cliffordchancecareers. На нашу думку, найцікавіший акаунт юридичної фірм. Він присвячений життю компанії та пошуку персоналу. Корпоративна культура на вищому рівні. )

4. Linklaterssweden. Офіційний акаунт офісу юридичної фірми Linklaters в Швеції.

5. Paulhastingslaw. Офіційнинй акаунт юридичної фірми Paul Hastings.

6. cooley_llp. Це одна з найбільш інноваційних юридичних фірми світу. Просто приєднуйтесь.

7. proskauer_rose. Офіційний обліковий запис Instagram компанії LLP Proskauer Rose. Публікують випадкові знімки під час роботи фірми і діляться енергією фірми.

8. domjurista_ua. Ну, і звісно ж щось «рідненьке». Підписників в нас навіть більше, ніж у «топових» юридичних компаній, але точно є чому повчитися. )) Публікуємо команду, новини та цікавий матеріал. Приєднуйтесь.

Будемо раді бачити вас в наших соц.мережах:

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *