Atrium — юридична фірма майбутнього

Atrium — юридична фірма майбутнього

  • Октябрь 3, 2018
  • Posted By nikita

Сьогодні хотіли б поговорити про те, як, змінивши підхід до роботи, можна побудувати успішну, інноваційну і неймовірно прибуткову юридичну фірму.  Мова йде про Legal Tech компанію «Atrium», яка у 2017 році залучила інвестицій на суму $65 млн.

Про компанію:

Юрфірму Atrium в 2017 році запустив співзасновник Twitch Джастін Кан спільно з партнерами — Огі Сергієм і Ніком Кортесом, які раніше працювали в Orrick, Herrington & Sutcliffe.

Сьогодні в Atrium працює понад 100 співробітників. Юристи компанії і партнери з інших фірм допомагають стартапам в питаннях пошуку інвестицій, супроводження угод, емісії цінних паперів та інших питаннях бізнесу. При роботі з документами Atrium застосовує автоматизовані технології, за рахунок чого юристи більше часу можуть витрачати на клієнтів. Наприклад, одна з функцій дозволяє автоматично переводити всі дані в Excel.

За інформацією Atrium, вони обслуговують 250 стартапів, для яких фірма допомогла залучити майже $ 500 млн.

Унікальність:

Atrium — це інжинірингова компанія з юридичною направленістю. Тобто компанія розроблює і вдосконалює спеціальне програмне забезпечення, яке допомагає їх юристам зосереджуватися виключно на обслуговуванні клієнтів, а не на тому, щоб виконувати рутинні задачі. Те саме, що робить команда розробників CRM-системи Jusnote та Дом юриста.

Компанія прагне довести, що нові технології можуть допомагати юристам працювати набагато ефективніше і дозволять обслуговувати своїх клієнтів набагато швидше, легше і ефективніше. Компанія Atrium створює продукти та послуги, які допомагають автоматизувати юридичні робочі процеси, впроваджувати нові процеси в юридичних фірмах та допомагати компаніям залучати нових клієнтів.

Корисні посилання:

Офіційний сайт Atrium: перейти  
Про Atrium на TechCrunch: прочитати
Atrium в Facebook: перейти

Шукайте нестандартні шляхи до вирішення стандартних питань! І не забувайте, що нові технології можуть нам дуже сильно допомагати! )

Будемо раді бачити вас в наших соц.мережах:

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *