Перерва – ворог продуктивності

Перерва – ворог продуктивності

  • Август 30, 2018
  • Posted By nikita

Якщо ви регулярно затримуєтесь на роботі і працюєте у вихідні, то це аж ніяк не свідчить про надмірну завантаженість роботою. Це свідчить про те, що ви не працюєте як слід у свій основний робочий час. Причина цього – перерви.

Перерви розривають ваш робочий день на низку робочих моментів. Попрацювали 45 хвилин – і потім ви розмовляєте по телефону. Ще 15 хвилин – і вже час обідати. Година минула – і ви квапитеся на пообідню нараду.

Найменше зовнішнє втручання – і все доведеться починати спочатку.

Можна встановити на роботі правило, згідно з яким половину дня ви надані тільки самі собі. Постановіть, що з десятої ранку й до другої дня ніхто не розмовляє між собою (за винятком обіднього часу).

На цей час цілком відмовтеся від спілкування в чаті, телефонних дзвінків, електронної пошти і нарад. Просто стуліть вуста і беріться до справи. Ви будете здивовані тим, наскільки більше ви зробите. Навіть коли ви працюєте у взаємодії з колегами, намагайтеся використовувати пасивні засоби комунікації, як-от електронні листи, які не вимагають від людей негайної відповіді, замість більш агресивних і таких, що відривають від справ, – як-от телефонного дзвінка або особистих зустрічей. Завдяки такому підходу люди матимуть змогу відповісти вам у зручний для них час, а не будуть змушені заради вас покидати всі свої справи. Ваш робочий час – в облозі постійних перерв. І лише ви можете його звільнити із цієї облоги.

До речі, domjurista.ua має велику колекцію посадових інструкцій, які визначають конкретний перелік посадових обов’язків працівників та затверджують конкретні завдання та функції і права людей, що на вас працюють.

Переглянути посадові інструкції

Будемо раді бачити вас в наших соц.мережах:

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *