Простий якісний продукт – краще, ніж складний і неякісний

Простий якісний продукт – краще, ніж складний і неякісний

  • Сентябрь 20, 2018
  • Posted By nikita

Ви можете швидко перетворити букет блискучих ідей на поганючий продукт, якщо намагатиметеся реалізувати їх усі водночас. А ви з цим згодні?

Ви просто не зможете одразу зробити геть усе, що хочете, і зробити це добре. У вас обмежений час, ресурси, людські можливості та здатність до концентрації. Навіть щось одне зробити добре доволі складно. Хочете добре зробити десять речей одночасно? Забудьте про це.

Отже, пожертвуйте частиною своїх геніальних ідей заради більшого добра. Наступайте своїм амбіціям на горло. Краще зробити півсправи, але лобзиком, ніж усю, але сокирою. У будь-якому разі, більшість ваших безцінних ідей у часовій перспективі вже не здаватимуться вам такими безцінними. Якщо ж вони насправді настільки чудові, ви завжди зможете втілити їх пізніше.

Багато речей стають кращими, коли їх скорочують.

Режисери вирізають гарні сцени, щоб зробити чудовий фільм. Музиканти не включають хороші треки, щоб вийшов драйвовий альбом. Письменники видаляють сторінки цікавого тексту, аби книжка була динамічною й захопливою. Остаточний варіант цієї книжки ми скоротили удвічі порівняно з її передостанньою версією. Повірте, стало краще.

Отже, починайте відрубувати зайве. Щоб отримати щось пречудове, треба безжально відкинути те, що є просто добрим.

Джерело: книга «Rework»

Наша команда хоче показати вам наш новий продукт — онлайн-сервіс «Кадри». Він автоматизує майже всю кадрову роботу та робить її надзвичайно легкою та зрозумілою для кожного.

Будемо раді бачити вас в наших соц.мережах:

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *