Що потрібно знати при найманні людей на роботу? Та як підготувати всі документи для оформлення трудових відносин з працівниками онлайн?

Що потрібно знати при найманні людей на роботу? Та як підготувати всі документи для оформлення трудових відносин з працівниками онлайн?

  • Август 23, 2018
  • Posted By nikita

Ми звикли думати, що розвиток компанії визначає те, наскільки швидко збільшується штат працівників і наскільки велика команда працює над розвитком бізнесу. Але засновники інтернет сервісу 37Signals Джейсон Фрайд та Девід Хайнемайер переконані, що від команди не залежить успіх бізнесу, і що спочатку треба працювати одному. То як краще розвивати компанію? Корисні поради підприємцям!

1. Ніколи не наймайте працівника на роботу, яку ви спершу не пробували виконувати самі. Так ви зрозумієте суть цієї роботи і знатимете, яким має бути добре виконане завдання. Згодом ви зможете створити реалістичний опис посадових обов’язків і знатимете, що питати у кандидатів на інтерв’ю. Ви також зрозумієте, чи потрібен для цієї роботи працівник на повний день, або досить наймати когось на півставки, або залучати підрядників. Можливо, вирішите, що й далі будете виконувати цю роботу самотужки (і цей варіант був би найкращим). До того ж ви станете значно кращим менеджером, бо контролюватимете процес, який добре вам знайомий. Ви знатимете, коли слід покритикувати працівника, а коли заохотити.

2. Наймайте людей, коли вже вибилися із сил. Не наймайте для задоволення; робіть це, аби позбутися головного болю. Завжди запитуйте себе: «Що трапиться, якщо ми нікого не наймемо? Чи справді ця додаткова робота, яка нас так обтяжує, така необхідна? Чи не могли б ми вирішити цю проблему за допомогою якоїсь додаткової програми чи відмови від усталеної практики? І що трапиться, якщо ми взагалі припинимо це робити?».

3. Вам не потрібні «чудові люди». Деякі компанії занадто захоплюються наймом персоналу. Дехто наймає працівників навіть тоді, коли не має жодної потреби: коли вони довідуються про доброго фахівця, то вигадують вакансію чи посаду, аби лиш заманити його до себе. Відтак, цей чудовий фахівець потрапляє в компанію – на посаду, яка не має значення, для виконання роботи, яка не є важливою. Не наймайте людей, які вам не потрібні, навіть якщо вважаєте, що вони були б чудовими працівниками. Ви завдасте своїй компанії більше шкоди, ніж користі, якщо наймете талановитих людей і не дасте їм важливої роботи, гідної їхнього рівня.

5. Резюме – це сміховинно. Усі ми знаємо, що резюме – це фарс. Вони сповнені перебільшень. У них рясніють дієслова на позначення рішучих та активних дій, за якими насправді нічого не стоїть. У них перелічено місця роботи, посади й перелік службових обов’язків, що в кращому випадку є не дуже акуратними. Більшу частину викладеної інформації неможливо перевірити. Усе це – фальш від першої до останньої літери. Найгірше те, що їх так легко написати. Будь-хто може створити цілком пристойне резюме. Саме тому їх так обожнюють усякі телепні, що розсилають свої резюме одразу сотням потенційних працедавців. Це ніщо інше, як ще одна форма спаму. Ці люди зацікавлені не в тому, аби отримати роботу у вашій компанії; вони хочуть отримати роботу будь-де.

В будь-якому разі, засновники 37Signals радять спробувати трохи працювати разом з новими працівниками перш ніж запрошувати їх на роботу. Кращий спосіб з’ясувати це – побачити їх безпосередньо в роботі. Найміть їх для виконання міні-проекту, навіть якщо він розрахований на двадцять або сорок годин. Ви побачите, як вони ухвалюють рішення. Почуєте, які запитання ставлять. Ви маєте усвідомити одну істину: справжнє обличчя працівника можна побачити лише в реальному робочому середовищі. Одна річ – знайомитися з портфоліо, вчитуватися в резюме або спілкуватися на співбесіді. І зовсім інша річ – реально попрацювати пліч-о-пліч із цією людиною.

Якщо вам пощастило знайти чудового кандидата на вашу посаду, ми створили сервіс, який допоможе підготувати повний пакет документів для прийняття її на роботу Online. Достатньо перейти на нього, обрати «Прийом на роботу», потрібні документи та скласти їх за 4 хвилини.

 

Будемо раді бачити вас в наших соц.мережах:

Leave a Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *