Основні оновлення domjurista.ua за тиждень

Ми постійно оновлюємо платформу domjurista.ua, щоб зробити її одним єдиним зручнім місцем, де ви зможете вирішувати всі свої юридичні проблеми Online. На минулому тижні ми зробили декілька важливих оновлень та покращень, основні з яких ми вам зараз покажемо. 

1.Додано загальний пошук по платформі. Це виведе навігацію по платформі на якісно-новий рівень. Адже тепер, в якому б місці ви не знаходились, ви завжди зможете в декілька кліків перейти до іншого сервісу, документу або готового рішення.  Достатньо лише натиснути на кнопку “Знайти” та ввести те, що ви шукаєте. 

2. Додано мультимедійні елементи. Тепер система, спостерігаючи за тим, на якому розділі ви знаходитесь, буде самостійно підказувати про подальші дії, які вам потрібно здійснити. Наприклад, якщо ви переглядаєте сторінку “Реєстрація ТОВ Online”, domjurista.ua виділить кнопки, завдяки яким ви зможете скористатися сервісом та рухатись далі. Також тепер різноманітна анімація додана і по всій платформі.

3. Покращено сторінки автоматизованих Online-сервісів. Ми додали нову важливу інформацію, виправили дрібні “баги” та наповнили сторінки оновленим контентом. 

4. Оновили роботу модальних вікон. Ось так, наприклад, ми подякуємо вам за використання наших онлайн-сервісів.

А також виправлено інші дрібні помилки. Тому залишайтеся з нами та отримуйте якісні юридичні послуги в декілька кліків вже сьогодні!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial