Domjurista Analytics – сервіс із прогнозування судових рішень

Після багатьох запитань про наш сервіс із прогнозування судових рішень Дом юриста Analytics вирішили трошки розказати про те, як працюватиме @Analytics.

Отже, Analytics – це сервіс із прогнозування результатів розгляду справи судом за допомогою використання машинного навчання.

1. Команда з фахових адвокатів та суддів детально вивчає обрану категорію судових справ і виділяє в кожному рішенні юридично значущі фактори (обставини, докази, норми, аргументи тощо), які вплинули на прийняття кінцевого рішення судом.

2. На підставі отриманих даних наші спеціалісти з АІ створюють репрезентативну навчальну вибірку для справ обраної категорії. Відповідна навчальна вибірка містить закодовані набори ознак (маркери) кожного розглянутого випадку, які передаються інтелектуальному модулю, що “приймає рішення”.

Розмітка даних для навчальних вибірок здійснюється за допомогою людино-машинного підходу, який дозволяє нам скористатися всіма перевагами сучасних інформаційних технологій, поєднавши їх із знаннями людини-експерта в цій області.

3. В результаті попередньої роботи, ми разом з психологами і філологами, виділили і сформували певний перелік запитань, відповівши на які, користувач сформує характеристики свої індивідуальної ситуації. Вказані характеристики в закодованому вигляді оброблятимуться нашим алгоритмом машинного навчання, і в результаті ми отримуємо ймовірність прийняття позитивного рішення по конкретній справі.

Наразі запущено MVP по одній категорії спорів – захист справ споживачів. Як практично працює сервіс можна за посиланням

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial