Топ-5 книг, які варто прочитати юристам

Ми знаємо, що інколи виникає бажання почитати. Але юристи так багато знають і читають, що, здається, знайти щось унікальне вже неможливо. Але нам вдалося це зробити!

Наша команда підібрала топ-5 книг, які буде корисно прочитати кожному – молодому і досвідченому – юристу! 

1. Дж. Грішем «Фірма»

Коли мова йде про дійсно цікаве читання і втечу від звичайних робочих буднів, то слід звернути увагу на бестселер про амбіційного молодого податкового адвоката Мітча МакДіре, який дізнався злочинну таємницю під час роботи в своїй юридичній фірмі “Bendini, Lambert & Locke” в Мемфісі.

2. Р. Грін «48 законів влади»

Роберт Грін був один з перших, хто почав писати про механізми функціонування влади у суспільстві та політиці, а також про особливості стратегічного мислення та закони обману.
Ця книга звучить, навіть, дивно, але ії досить легко читати, бо вона розповідає історію про деяких найвпливовіших людей в історії правового світу. Книга містить багато гарної та влучної інформації, але при цьому поради в ній деякою мірою бентежать юристів.

3. С. Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»


Ця книга надає поради та ідеї для вирішення особистих та професійних проблем, забезпечуючи стабільне і справедливе життя, що дозволяє будь-якій людині адаптуватися до змін в соціумі і використовувати свої можливості на повну потужність.

4. А. Дершовіц «Листи до молодого юриста»

Це книга американського адвоката, відомого за процесами О. Джей Сімпсона та Майка Тайсона, що дає практичні поради молодим юристам, і водночас спростовує ряд стереотипів. Якщо ви зацікавитись цією книгою, то власно кажучи, вам буде досить легко її читати. Книга“Листи до молодого юриста” стане в нагоді юристам, які ще не пізнали всю суть правової сфери діяльності.

5 . А.Дудін «7 золотих правил юриста»

Міні-книга містить в собі корисну і важливу інформацію для юристів та налаштовує їх на досягнення успіху попри складні життєві обставини. Під час написання цього твору автор спирався на власний досвід і практику в консалтинговій фірмі, тому ви маєте можливість знайти багато життєвого досвіду на сторінках цієї книги.

Ніколи не шкодуйте часу на професійну літературу. Пам’ятайте, що якість ваших «скілів» залежить тільки від вашого прагнення досягти мети і бути найкращім спеціалістом у своїй сфері.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial