Чому варто готувати документи для реєстрації ТОВ онлайн на domjurista.ua?

Товариство з обмеженою відповідальністю є найпоширенішою організаційно-правовою формою юридичної особи. Процес створення регулюється Господарським Кодексом України, Законом України “Про господарські товариства” та “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”.

Щоб не витрачати сили на підготовку документів для реєстрації юридичної особи, ми створили окремий сервіс. Він дозволить підготувати повний пакет документів для реєстрації ТОВ.

Основна задача сервісу – дати користувачу можливість отримати вже готові документи, з якими він може звернутися до державного реєстратора. Система формує їх автоматично з урахуванням введених даних. Вам залишається тільки роздрукувати пакет документів.

Такий алгоритм має декілька переваг для підприємців, які лише починають ведення господарської діяльності або розширюють сферу вже існуючої діяльності. 

Швидкість 

Автоматизація процесу економить, в першу чергу, ваш час. Достатньо порахувати лише кількість годин яку втрачає молода компанія на зустрічі з юристами. А вона могла б витратити їх на налагодження виробництва чи пошук кадрів. 

Ціна 

Вартість сервісу реєстрації юридичної особи онлайн – 399 грн. Це набагато дешевше, ніж в традиційних юридичних фірмах. Ми розуміємо, наскільки важливо правильно розподіляти витрати на старті бізнесу. Окрім реєстрації ТОВ ви також можете отримати пакет документів для зміни адреси товариства, керівника, статуту тощо. 

Доступ онлайн 

Якщо раніше реєстрація підприємства через інтернет була чимось нереальним, то зараз ми доводимо – технології можуть та повинні полегшувати отримання юридичних послуг. Скористатися сервісом можна з будь-якого пристрою (планшет, смартфон, ноутбук тощо). Готовий пакет документів приходить на електронну пошту користувача. Оплата відбувається через LiqPay. 

Від моменту, коли ви прочитаєте цю статтю і до моменту отримання документів пройде не більш як 30 хв.

Бажаємо приємного користування! Дізнатися про сервіс більше можна за цим посиланням.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial