9 юридичних онлайн-сервісів, які мають використовувати українські підприємці.

Саме ці можливості вже сьогодні дозволяють заощаджувати кошти на юридичному супроводженні своєї діяльності та отримувати якісні юридичні послуги Online.

1.Конструктор документів. Дозволяє обрати будь-який потрібний юридичний документ з понад 10 тисячі якісних шаблонів та підготувати його під свою індивідуальну ситуацію за 4 хвилини і повністю Online.

Перейти

2. Реєстрація ФОП онлайн. Сервіс дозволяє підготувати всі необхідні документи для державної реєстрації фізичної особи підприємцем дуже швидко, дешево та повністю Online. Тепер вам не потрібно виконувати паперову роботу, звертатися до юристів або ж шукати потрібні документи в Google.

Перейти

3. Завантаження документу з консультацією. Функція дає можливість протягом 30 днів після скачування документу зв’язатися з практикуючим правником Дому юриста та отримати 1 консультацію, пов’язану з використанням завантаженого вами документу. Це дозволить вам отримати додаткову інформацію щодо належного використання того чи іншого документу, а також допоможе вирішити можливі форс-мажорні питання.

Перейти

4. 10 000 якісних юридичних документів з примітками від практикуючих юристів. Вважайте, що це ваша особиста база документів.

Переглянути

5. Реєстрація ТОВ онлайн. Дозволяє підготувати повний комплект документів для реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю за декілька хвилини.

Перейти

6. Перевірити договір. Наша компанія розробила автоматизований алгоритм, який самостійно перевірить ваші договори та «блимне червоним», якщо побачить ризики у вашому договорі. Після цього наші професійні юристи їх дослідять та напишуть, як таких ризиків можна уникнути. Дуже радимо під час підписання важливих контрактів!

Перейти

7. Юридичні онлайн-консультації. В житті може трапитись будь що: від ДТП до великих конфліктів. І якісна юридична допомога може бути потрібна в будь-яку хвилину. З domjurista.ua ви можете звернутися по допомогу до наших юристів. Достатньо взяти свій девайс (смартфон, планшет, ноутбук), перейти на domjurista.ua та в Online режимі запланувати консультацію з юристом. Вона буде проходити у телефонному режимі, не буде коштувати дорого і триватиме 30 хвилин.

Перейти

8. «Кадри онлайн». Сервіс майже повністю автоматизовує процес оформлення трудових відносин з працівниками (документи з прийняття на роботу, відрядження, переведення, звільнення, охорона комерційної таємниці, дотримання правил протипожежної безпеки тощо). Дозволяє підприємцям та власникам невеличких підприємств не турбуватися про правильне оформлення відносин із своїми працівниками і не нести витрат на юридичні послуги.

Перейти

Ми віримо, що юридичні послуги мають бути доступними. Впевнені, що з domjurista.ua ми до цього прийдемо. 😉

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial