Як підготувати документи для реєстрації ТОВ Online?
Реєстрація ТОВ

Покрокова інструкція з онлайн реєстрації ТОВ за допомогою domjurista.ua, яка заощадить купу коштів та часу.

Сервіс “Реєстрація ТОВ” дозволяє за декілька хвилин підготувати повний пакет документів для проведення державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю. Дуже легко, дешево і повністю Online.

Для того, щоб скористатися сервісом перейдіть за цим посиланням і натисніть на кнопку “Розпочати”.

1.Створюємо назву. Перед початком підготовки документів, радимо перевірити, чи не зайнята назва компанії, яку ви бажаєте створити. Для реєстрації достатньо ввести повну назву українською мовою, а використання англійської мови – за вашим бажанням.

Реєстрація ТОВ

2. Визначаємо місцезнаходження компанії. Реєстрацію юридичної особи можна провести за місцем прописки учасника, за місцезнаходженням орендованого приміщення або ж юридичної адреси. Більш детально про вибори конкретної юридичної адреси можна дізнатися за цим посиланням.

Реєстрація ТОВ

3. Обираємо вид діяльності. Для того, щоб вам було легше визначитись, ми додали спеціальні примітки під іконкою з питанням. Ви також завжди можете замовити консультацію з питань обрання видів діяльності за цим посиланням.

Реєстрація ТОВ

4. Після обрання основного виду діяльності, система запропонує обрати підвид. Обреріть те, що стосується вашої діяльності.

5. Додаємо засновників та директора. Засновниками ТОВ можуть бути фізичні та юридичні особи. При цьому кількість засновників може становити від 1 до 100 людей. Також не забудьте вказати розмір частки засновника.

Реєстрація ТОВ

Якщо засновник є директором, то інформація про нього автоматично буде внесена до відповідних полей і вам не потрібно буде ще раз робити це “руками”.

6. Наступним етапом буде обрання системи оподаткування. Для того, щоб не допустити помилку, радимо переглянути цю статтю.

Реєстрація ТОВ

7. Перевіряємо інформацію. Останнім етапом формування документів є перевірка інформації, яку ви ввели. Ви завжди можете повернутися на потрібний вам крок та підкорегувати документи.

Для підтвердження динамічного формування індивідуалізованих документів, які будудь повністю готовими до подачі до Державного реєстратора, а також для отримання PDF-інструкції з описом подальший дій, натисніть на кнопку “Оплати”. Вартість сервісу – 399 UAH.

Ось і все! Розпочати свій бізнес ще ніколи не було так просто! Дізнатися більше про сервіс “Реєстрація ТОВ” можна на платформі domjurista.ua за цим посиланням.


Найчастіші запитання:

В якому форматі завантажуються документи?

Всі документи будуть завантажені zip-архівом. Кожен окремий документ знаходиться у форматі doc.

Що робити далі після складання документів?

Разом з пакетом документів ви отримаєте детальну PDF-інструкцію, де будуть показаний алгоритм ваших подальших дій.

Чи якісними є документи?

Кожен документ Дому юриста складений фаховими правниками з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Документи є набагато якіснішими за ті, що знаходяться у вільному доступі в Google.

Як відбувається оплата?

Оплата сервісу відбувається через Liqpay будь-яким зручним для вас способом. Важливо: не закривайте примусово сайт Liqpay. Робіть це тільки після того, як переконалися, що оплата пройшла успішно.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial