Як скористатися сервісом “Перевірити договір”? Все, що потрібно знати

Одним з найбільш актуальних сервісів платформи domjurista.ua є “Перевірити договір”, який дозволяє перевірити договір на наявність ризиків перед його підписанням та отримати практичні рекомендації, які дозволять такі ризики зменшити. Сьогодні ми розповімо, як скористатися сервісом та що вам про нього потрібно знати. 

Як скористатися сервісом “Перевірити договір” 

Надіслати свій договір на перевірку можна всього в декілька кліків прямо з власного комп’ютеру. Для цього потрібно зробити наступне: 

  1. Перейти на офіційну сторінку сервісу за цим посиланням; 
  2. Натиснути на кнопку “Розпочати”. Перед вами з’явиться модальне вікно, за допомогою якого ви і зможете надіслати свій договір;

3. Тепер оберіть дату, на яку вам потрібно отримати перевірений договір;

Важливо знати: так як дієві рекомендації по зменшенню ризиків виписують справжні практикуючі правники, то від терміновості перевірки залежить і сама вартість сервісу. Наприклад, якщо вам потрібно отримати договір вже завтра, то вартість буде вищою за ту, якщо б договір був потрібен через 5 днів. 

4. Після цього додайте свої контактні дані, щоб за потреби ми могли з вами зв’язатися;

5. Опишіть свою ситуацію;

Важливо: ми радимо якомога краще описувати вашу ситуацію, адже від цього залежить і якість наданих юристами рекомендацій. Ми маємо розуміти вашу ситуацію та мати можливість оцінити її з вашої позиції.  

6. І наостанок: завантажте сам договір та визначте кількість його аркушів. 

Чим більше аркушів містить договір, тим більший його об’єм і, відповідно, збільшується робота юриста, який виписує практичні рекомендації. 

Натисніть на кнопку “Замовити” та внесіть відповідну суму за користування сервісом. Після цього вам на пошту буде надіслано квитанцію з інформацією про замовлення та продубльовано дані замовлення (коли ви отримаєте перевірений договір, кількість аркушів тощо).  

Чому ви маєте довіряти цьому сервісу?

За допомогою сучасних алгоритмів договір “сканується” та швидко виявляються його “ризиковані” умови (невідповідність закону, судовій практиці тощо). Перед відправкою користувачу перевіреного договору, професійний юрист оформлює загальний висновок та рекомендації. Всі правники, з якими співпрацює Дом юриста, мають значний практичний досвід в галузі договірного права, отже ви можете бути впевненими в якості наданих рекомендацій. Ваш договір буде супроводжуватися примітками відносно умов, які були кваліфіковані ризикованими з тих чи інших підстав. Також в примітках будуть викладені рекомендації щодо зменшення або усунення вказаних ризиків. Окрім цього кожен договір буде супроводжуватися загальним юридичним висновком щодо договору. 

Читайте також:
Основні оновлення domjurista.ua за тиждень
5 веб-сайтів та блогів, де юристи зможуть черпати натхнення та вчитися

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial