Як українським Legal Tech підприємцям залучити кошти на свої проекти? Розповімо невеличку історію про Дом Юриста та HiiL

Коли ми тільки розпочинали займатися маленьким на той час “проектом” Дом Юриста, наша команда мала певні складнощі. Нам хотілося дуже швидко створювати та додавати нові сервіси, покращити дизайн сайту та хоча б трошечки коштів інвестувати в рекламу компанії аби про неї дізналося якомога більше людей. Але справи в нас були такими кепськими, що ми не могли цього зробити. Тому наша команда була вимушена шукати інші шляхи, як розвивати проект. В один момент все змінилося.
 
Напочатку 2016 року в Україну зайшов великий фонд з Нідерландів «HiiL Innovating Justice», який мав на меті зробити юриспруденцію доступною для кожного громадянина України та світу і займався інвестуванням в різноманітні Legal Tech проекти. Ми одразу зрозуміли, що це був наш шанс. 
 
І саме тоді, у 2016 році, Дом юриста зробив один з найбільш правильних кроків у своїй історії – спробував взяти участь в конкурсі “HiiL Justice Accelerator».  Це міжнародний конкурс, який обирає кращі Legal Tech проект зі всього світу та не тільки інвестує в них, а ще й допомагає менторством. Чи виграли ми?

Ні. В перший раз ми не набрали потрібну кількість голосів. Але ми не програли. Саме тоді ми особисто познайомилися з представником HiiL в Україні Дмитром Форемним та через деякий час все ж таки отримали свій перший грант. В нас повірили! Саме ця подія дала нам імпульс для розвитку Дом юриста та додавання нових технологічних сервісів. Вже через деякий час ми успішно реалізували декілька сервісів та виграли другий, вже великий грант на розробку сервісу Дом юриста Analytics.  Загалом HiiL інвестував в нас 2 рази. 
 
Ми розповіли вам про цю історію не просто так. Справа в тому, що вже сьогодні ви можете перевершити наші досягнення та побудувати власні Legal Tech проекти. Саме зараз триває набір на HiiL Innovating Justice 2019! І залишилось досить мало часу – можливість відправити заявку триває до 15 травня!  

Ми дійсно вважаємо HiiL найкращою для вас можливістю спробувати власні ідеї, отримати просто вражаючий досвід та дуже швидко прийти до своєї мети!   
 
?Подати заявку можна за цим посиланням.

Якщо у вас є додаткові питання, ми з радістю представляємо офіційного агента HiiL – Дмитра Форемного. Всі питання задавайте саме йому, він точно знає свою справу, це ми гарантуємо.
 
Бажаємо вам успіхів! Знайте, що Дом юриста з вами!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial