5 веб-сайтів та блогів, де юристи зможуть черпати натхнення та вчитися

Друзі, ми знаємо наскільки важко інколи знайти місце, де просто можна почитати або послухати розумних людей та отримати натхнення. Ми дуже довго такі місця шукали. І нарешті знайшли!) Наразі хочемо порадити 5 веб-сайтів, які має відслідковувати кожен юрист! Більшість з них є англомовними, але з цим не має бути проблем.  

  1. TED Talks. Це місце, де люди діляться ідеями, які варто почути. Там можна переглянути виступи на різні тематики: від бізнесу та маркетингу, до психології та навіть юриспруденції. Весь матеріал є абсолютно безкоштовним та доступним Online. То ж переходьте на сайт, обирайте виступ, який вам цікавий, та отримуйте нові знання де б ви не знаходилися! Приємного перегляду! )
  2. Lawyerist.com. Надзвичайно цікавий та актуальний портал! Lawyerist публікує статті та відео стосовно юридичної практики, маркетингу юридичного бізнесу, управління компанією, Legal Tech та багато-багато іншого, що дозволить вам бути не просто фаховим юристом, а юристом-підприємцем, який вміє як якісно обслуговувати, так і правильно продавати свої послуги! 
  3. Clio Blog. Надзвичайно корисний блог для юристів, які цікавляться технологіями та тим, як можна використовувати їх у своїй юридичні практиці. Багато написано про CRM в юридичній практиці, способи заощадувати кошти та, звісно, про маркетинг і залучення клієнтів. Інколи Дом юриста перекладає їх статті, адже вони вражають.  
  4. Harward Business Review. Напевно, багато з вас вже чули про нього, але ми не можемо не розповісти про HBR ще раз. Кожен день публікуються десятки унікальних статей про бізнес, дизайн та особистий розвиток. Неодмінно додайте Harward Business Review до веб-сайтів, які треба відслідуовувати щодня.
  5. Блог Дом юриста. Друзі, ми створили місце, де публікуємо наші думки, новини та корисний матеріал для юристів. Майже всі статті ми пишемо самостійно, що робить їх унікальними, а також перекладаємо корисний матеріал з закордонних веб-сайтів. Декілька разів на тиждень неодмінно виходить новий матеріал, тому радимо час від час заходити на цей сайт. 😉
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial