5 способів юристам заощаджувати свій час за допомогою domjurista.ua

Новітні технології можуть зробити нас надзвичайно продуктивними. Наприклад, якщо раніше нам потребувався день на те, щоб підготувати якісний юридичний документ, сьогодні ми можемо витратити на це від сили півтори години.

І таких ситуацій дуже багато: від реєстрації компанії, до навіть перевірки договорів. Сьогодні ми розповімо нашим колегам – юристам з усієї України, як використання платформи domjurista.ua дозволить їм заробляти більше, витрачаючи менше часу. Готуйтеся, буде цікаво. ) Не забудьте поділися зі своїми колегами.  

1.Швидка підготовка якісних документів

Мало хто знає, але весь Дом юриста, як компанія, розпочався з платформи з надзвичайно якісних документів. 

Докуметів, які були складені фаховими практикуючими юристами, не просто “пусті шаблони”, якими переповнений Google. То ж рівень документів – це для нас номер 1.

Наразі ми збираємо велику колекцію документів, де ви зможете обрати потрібний шаблон документу, в 3 кліки завантажити його та навіть миттєво скласти під себе. Не переходячи в Word навіть! ) Це допоможе вам заощадити купу часу, не псуючи якість своєї роботи!  

2. Реєстрація ТОВ і ФОП Online. 

Це чудова можливість для юристів, які часто стикаються з реєстрацією різних видів бізнесу, просто неможливо ігнорувати такий сервіс. ) Ви за декілька хвилин зможете готувати повний пакет документів, який необхідно подати до реєстратора. Вам навіть Word відкривати не потрібно буде.

Ви заощадите купу часу і енергії, а клієнт буде вражений вашій швидкості та фаховості. Просто перейдіть на сервіс, оберіть потрібну дію (реєстрація, зміна назви, зміна видів діяльності тощо) та прямо там заповніть документи.  

Натисніть нижче та оберіть “Створити ТОВ” або “Створити ФОП”:

3. Перевірка договору на наявність ризиків

Скажемо чесно: це більше для починаючих юристів. Адже ви зможете перевіряти договори ваших клієнтів на наявність ризиків навіть не маючи достатнього досвіду. Просто завантажте договір, система проаналізує його на наявність ризиків, а практикуючі правники випишуть рекомендації, які дозволять ці ризики уникнути.  

4. Готові рішення.

Це пакетні пропозиції від domjurista.ua, які дозволяють отримати повний пакет всіх необхідних документів для вирішення конкретних проблем. Всі документи містяться в одному файлі. Чудова нагода вирішити конкретний кейс і отримати одразу всі потрібні для цього документи. Сьогодні ми маємо вже більше 50 готових рішень, які постійно додаються.  

5. Перша професійна CRM-система для українських правників.

Просто must-have. Керуйте своєю практикою з будь-якого місця та будь-коли. Незалежно від того, ведете ви власну юридичну практику або керуєте юридичною фірмою/адвокатським бюро або об’єднанням, ви отримаєте все що важливо в одному місці. Виставляйте рахунки, працюйте з документами, формуйте звіти, ведіть облік клієнтів, ставте задачі та слідкуйте за всією вашою діяльністю з одного місця будь-де та будь-коли.

Нам буде надзвичайно приємно, якщо ви поділитесь цією статтею зі своїми колегами. Давайте робити український юридичний ринок технологічним разом! 😉

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial