5 причин бути вдячними за Legal Tech

Хоча звідусіль чутно про переваги Legal Tech, в тому числі й CRM-систем для малого бізнесу юридичної направленості, ми продовжимо розповідати про них поки хоча б половина практикуючих юристів України зрозуміє їх ефективність. Для цього ми маємо 5 основних причин.

Причина № 1. Технології у сфері права роблять юридичні фірми ефективними як ніколи 

Для переважної більшості адвокатів, які отримують оплату погодинно, час – це гроші. Тому чим більше часу приділяти юридичній роботі, тим більше грошей ви отримаєте.

Правові технології, безсумнівно, найпотужнішим інструментом для юристів, який дозволить усунути трудомісткі завдання, автоматизувати робочі процеси та звільнити час для оплачуваної роботи.

Причина № 2. Legal Tech допомагають юридичним фірмам задовольняти потреби та виправдовувати очікування сучасного споживача 

Є одна проблема, з якою продовжують стикатися адвокати сьогодні, – старі способи спілкування з клієнтами вже не працюють. 

Постійно впроваджуйте щось нове у функціональні елементи та програмне забезпечення. Це може бути електронний підпис для форм і документів, автоматизований приймання клієнтів, послуги віртуального консультанта тощо. Ці деталі зроблять шлях до створення клієнтоорієнтованої компанії легшим. 

Причина № 3. Правові технології дозволяють юридичним фірмам рости швидко та з розумом 

Одним зі способів підвищити прибуток юридичної фірми ми вже описали – введення системи ефективного білінгу робочого часу. Проте не варто забувати про ще один, не менш дієвий спосіб – розширення клієнтської бази. 

Логіку цього способу неважко зрозуміти. Чим більше клієнтів у вас є, тим більше грошей ви можете зробити. Так чому б юристам не звертатися до цього алгоритму розширення практики частіше? 

Можливо, вони не мають достатньо часу, щоб шукати нових клієнтів. Юридичні технології допоможуть вам звільнити цей часу та витратити його на залучення нових клієнтів. 

Використання CRM-системи, як Jusnote, дозволить тримати контакти в одному місці, автоматизувати зворотній зв’язок, розділити всю роботу на окремі задачі.

Причина № 4. Правові технології змінюють те, як юристи думають про свою практику 

Юридичні фірми – це вже не просто надання юридичних послуг. Це бізнес. І юристи повинні думати про свою практику саме в такому ключі.

Багато в чому завдяки правовим технологіям, адвокати повільно, але впевнено починають це розуміти. Правовий ландшафт існує в умовах конкуренції, а розумні юристи навчаються підлаштовуватися під нове середовище. 

Причина № 5. Legal Tech революціонізує юридичну галузь в цілому 

Протягом десятиліть юридична галузь в цілому майже не змінювалася. Ніхто навіть не замислювався про впровадження інновацій.

Протягом десятиліть такий підхід не був проблемою. Проте зараз саме в проблему він перетворився. Правові ж технології прокладають шлях вперед, щоб змінити ситуацію. 

Надаючи нові дані, програмне забезпечення та ідеї, юридичні технології допомагають фірмам досягати значних успіхів у вдосконаленні їхньої практики.

Джерело матеріалу: lexicata.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial