Дом юриста: хто ми є

Дом юриста – це приватна технологічна компанія з України, яка спеціалізується на розробці юридичних онлайн-сервісів для бізнесу та сімей, а також спеціалізованих продуктів для адвокатів і суддів.

Основним продуктом компанії є інтелектуальна платформа domjurista. Платформа об’єднує різні онлайн-сервіси, спрямовані на вирішення різноманітних юридичних питань. Наразі приватним та корпоративним користувачам доступні наступні сервіси платформи:

Окрім цього на платформі розміщено різні максимально готові проформи юридичних документів, які можуть бути використані користувачами без необхідності звертатися до адвокатів. Доступні документи включають в себе найпоширеніші документи, що використовуються малим бізнесом та сім’ями в повсякденному житті.

Спеціалізованим сервісами для правників є CRM-система – Jusnote для управління юридичною практикою та Analytics – сервіс з прогнозування судових рішень.

В 2018 році компанія Дом юриста з проектом Analytics була визнана переможцем в номінації «Tech» в Aequo Legal Tech Challenge

В складі компанії Дом юриста створена креативна студія Creative Agency, яка займається створенням дизайну та промо-роликів.

Дом юриста – онлайн-юрист у вашому смартфоні

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial